בית כלכלה וצרכנות סיימתם פרויקט בהצלחה? זה הזמן להזמין מגשי אירוח ולחגוג

סיימתם פרויקט בהצלחה? זה הזמן להזמין מגשי אירוח ולחגוג

סיום פרויקט במקום העבודה, זה תמיד סיבה טובה לחגיגה. בוודאי אם מדובר בפרויקט גדול, משמעותי, כזה שעבדנו עליו הרבה זמן, אך גם אם מדובר בפרויקט בסדר גודל בינוני או קטן, ברגע שהוא הסתיים והוכתר בהצלחה, יש לנו את כל הסיבות לציין זאת ולחגוג בצורה מתאימה.

ישנם מקומות שבוחרים להוציא את העובדים שלהם לבית קפה או מסעדה בסיום פרויקט, מחוץ לשעות העבודה. לעומת זאת מקומות רבים היום מעדיפים, ובצדק, להזמין אוכל מיוחד אל בית העסק ולערוך את החגיגה במקום העבודה, בזמן שעות העבודה. כך הם מפנקים את העובדים שלהם גם בארוחה טובה, גם לא מאלצים אותנו לחפש בייביסיטר ולפנות זמן מחוץ לשעות העבודה, וגם מפרגנים להם על כך שסיימו את הפרויקט בהצלחה.

הדרך הטובה לפנק את העובדים בסיום פרויקט, הוא להזמין מגשי אירוח שונים אל בית העסק ולערוך להם ארוחת בוקר או צהריים מפנקת. הרעיון הוא פשוט, מזמינים שורה של מגשים עם מנות שונות, העובדים יכולים לבחור מביניהן מה הם רוצים לאכול, ואחרי נאומי תודה מצד הבעלים או המנהלים, הם יכולים ליהנות מארוחה טובה ומשביעה.

 

מדוע משתלם להזמין מגשי אירוח?

על פניו, היינו יכולים לחשוב שמתנה או פרס אמיתי לסיום פרויקט, זו אכן ארוחה במסעדה או בית קפה. אך זה לא בהכרח כך. כפי שציינו, זו יכולה להיות טרחה לא קטנה לעובדים, וזה לא בהכרח מתאים לכולם.

יתרה מזו, אפשר להזמין היום מגשי אירוח ברמה מאוד גבוהה, עם מגוון גדול של מנות, באופן מסודר ומאורגן. כך כולם נהנים, העובדים בוודאי יהיו מרוצים שגם מוקירים להם תודה על עבודתם הקשה, גם מפרגנים להם על סיום הפרויקט, וכן מהמנות השונות שהזמינו לכבודם.

אילו מגשי אירוח אפשר לכבוד סיום פרויקט?

בחירת מגשי אירוח לרגל סיום פרויקט, תלויה כמובן בשאלה באיזה מועד רוצים לארגן את הארוחה ומי קהל היעד. על מנת לא לפספס, מוטב להזמין מגשים שונים עם מגוון אפשרויות, כך כולם יוכלו ליהנות מהמנות המונחות עליהם.

למשל, אפשר להזמין מגשי אירוח עם כריכים ומאפים, חמים וקרים, לצד סלטים, אישיים וכלליים, וכן אפשר להזמין קינוחים ומאפים מתוקים, לצד פירות ומעדנים, כולל כוסות פירות אישיות. רצוי להזמין מספר סוגים של כל מנה בכל קטגוריה (למשל, לא להזמין רק מאפה מסוג אחד אלא כמה מאפים, בשביל שתהיה לעובדים אפשרות בחירה).

בנוסף, רצוי מאוד להזמין מנות טבעוניות ומנות ללא גלוטן, במידה ויש בין העובדים, מי שאינם אוכלים תזונה רגילה, וכן צריכים להישמר מפני אכילת גלוטן. אפשר למצוא מגוון רחב של מנות המתאימות להגדרות אלו.

לפני סיום חשוב לציין, חשוב לסדר את המגשים בצורה יפה, נוחה, ונגישה. יש לדאוג כמובן גם לכלי אוכל ושתייה, חמה וקרה.

 

 

עשוי לעניין אותך

מה התגלה בדיון על הבקשה לצו מניעה נגד פיטורי מנכ"ל התאגיד

הדיון בבית הדין לעבודה היום חשף עד כמה עכורים היחסים בין מנכ"ל "כאן" אלדד קובלנץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

%d בלוגרים אהבו את זה: