ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון

זה שאת בהיריון זה לא אומר שאת צריכה לוותר על החופשה הקרובה בחו"ל. הרצון לנפוש בחו"ל לפני הלידה הוא מובן לגמרי, הרי בעתיד יהיה לך יותר קשה לסגור חופשה. כעת יש לך את הזמן האידיאלי לצאת לטייל ביעד קסום ביחד עם בן הזוג שלך. אך על מנת שתוכלי לטייל בחו"ל ללא דאגות יהיה עלייך לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל. גם נשים בהיריון יכולות למצוא ביטוח נסיעות שיהיה מתאים להן כמו כפפה ליד. כך תוכלי לדעת שעל כל מה מקרה שלא יבוא, את תהיה מוגנת ומכוסה מפני הוצאות לא צפויות.

עד איזה חודש ניתן לטוס לחו"ל?

כל אישה הריונית יכולה להתייעץ עם הרופא שלה לפני שהיא מחליטה לטוס לחו"ל. הרי כל היריון הוא שונה, ולכן ההוראות במהלכו עשויות להשתנות בהתאם. הדעה הרווחת היא כי ברוב המקרים נשים הריונית עד שבוע 32 יכולות לטוס לחו"ל ללא כל בעיה. כמובן שאותן נשים צריכות לדאוג שיהיה להן ביטוח נסיעות רלוונטי בתוקף. כך גם אם הן יזדקקו לטיפול רפואי כתוצאה מההיריון, הן יהיו מסוגלות לקבל אותו גם מעבר לים.

 

מי צריכה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל רלוונטי עבור כל אישה שטסה לחו"ל, בטח אם מדובר על נשים הריוניות. אותן נשים הריוניות ירצו לדעת כי הן מסוגלות לקבל טיפול רפואי במידת הצורך. גם אם עד לאותה נקודת זמן ההיריון עבר בצורה חלקה, אי אפשר להתעלם מהסכנות השונות. לכן כל אישה הריונית או לא הריונית שטסה לחו"ל תצטרך לדאוג שיהיה לה ביטוח נסיעות לחו"ל. נשים הריונית יצטרכו לוודא כי הביטוח מכסה סיכונים שונים שקשורים להיריון עצמו.

 

מהו המחיר של ביטוח נסיעות לנשים בהיריון?

המציאות היא שביטוח נסיעות לנשים בהיריון יהיה יקר יותר בהשוואה לביטוח נסיעות לנשים שלא בהיריון. הסיבה לכך היא שהיריון עלול להסתבך, וזה לא משנה היכן אתן נמצאות על הגלובוס. המחיר נקבע בהתאם לפרמטרים אחרים שיכולים להשפיע עליו לחיוב או לשלילה. לאחר שתדעי מהו פספורט קארד מחיר בהשוואה לחברות ביטוח אחרות חברת פספורט כארד מאפשרת לך בצורה קלה לעשות את הבחירה הנכונה. בחירה של ביטוח שיספק לך הגנה מלאה, אך גם לא יעשה לך חור בכיס.

 

מה את צריך לדעת לפני הטיסה עצמה?

כמו שכבר אמרנו תדאגי להתייעץ עם הרופא לפני שאת סוגרת את הטיול לחו"ל. תיקחי איתך בגדים נוחים שמתאימים למזג האוויר במדינה שבה את עומדת לבקר. אם את נוטלת תרופות או תכשירים מסוימים, תדאגי לקחת אותם יחד איתך. הכי חשוב שתהני מהחופשה הקרובה כי היא ככל הנראה תהיה החופשה האחרונה בזמן הקרוב. לאחר הלידה רוב תשומת הלב שלך תוסח על ידי התינוק או התינוקת שנולדו לך. טיול בחו"ל זוהי בהחלט דרך מעולה לצבור כוחות ולאגור אנרגיות לקראת הפרק החדש בחייך.

עשוי לעניין אותך

עוברים דירה, טיפים והמלצות איך לעשות את זה נכון.

אחת החוויות המרגשות, אך גם מורכבות מאד היא מעבר דירה, תהליך של שינוי מצריך הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Update Contents
מוקד החדשות של ישראל נא לאשר לקבלת התרעות על חדשות ועדכונים חדשים שמתפרסמים באתר שלנו.
Dismiss
Allow Notifications